Społeczna Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Spływ kajakowy – 09.07.2022r.

Spływ kajakowy – 09.07.2022r. sobota. Organizowany przez Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe i Filię Społecznej Akademii Nauk w Szczecinku

W tym roku rzeką przepłyniemy 12-14km w kajaku. Rozpoczniemy w miejscowości Radawnica, przy jednym z największych w Polsce, Parków Linowych. Na miejsce startu udamy się autokarem. Meta spływu, to pole namiotowe ”ZBYCHÓWKA” w miejscowości Ostrowiec. Jak zapewne wytrawni kajakarze się domyślają, popłyniemy rzeką Dobrzycą. Miejscowość końcowa leży obok Wałcza. W związkuze sporą odległością od Szczecinka w tym roku skorzystamy z miejscowej kuchni, która zaserwuje nam pierogi i kiełbaski na ognisko. Śniadanie na trasie każdy zabezpiecza we własnym zakresie, napoje również.

Po przemiłym jak zawsze wiosłowaniu pośród atrakcji przyrody, rozruszamy trochę kości w różnego rodzaju zmaganiach sportowych. Jak to już tradycja wymaga, odbędzie się pojedynek w przeciąganiu liny. Ostatnio wygrali studenci. Odbędzie się coroczne mianowanie na „Kajakarza”, ze złożeniem przysięgi. Dzieci mile widziane – proszę podawać wiek przy zapisach.

Z przykrością informuję, że w tym roku ilość miejsc jest ograniczona. Zabierzemy maksymalnie 58 osób, a myślę, że i tak to bardzo dużo. Spływ zabezpieczą Ratownicy. Wszyscy kajakarze będą ubezpieczeni w firmie PZU lub WARTA.

Program spływu kajakowego:
 1. Zbiórka przy Zamku – ul. Mickiewicza 2 w Szczecinku – 7,45h.
 2. Odjazd autokaru – 8,00h.
 3. Start z Radawnicy – 9,30h.
 4. Śniadanie na trasie – według uznania/jest kilka miejsc postoju, np.: przy starym wiadukcie/własny prowiant.
 5. Meta – pole namiotowe „ZBYCHÓWKA” w miejscowości Ostrowiec – ok.14 – 14,30h.– TABLICZKA NA DRZEWIE PO LEWEJ STRONIE OBOK MAŁEGO POMOSTU.
 6. Obiad, ognisko, pieczenie kiełbasek – 14,30-15,30h.
 7. „Przysięga i Mianowanie na Kajakarza”
 8. Gry i zabawy rekreacyjne, „przeciąganie liny”.
 9. Wręczenie nagród i dyplomów.
 10. Powrót autokarem do Szczecinka – wyjazd – ok. 17.30h.
Co zabrać:
 1. Kurteczkę na ewentualny deszcz.
 2. Obuwie sportowe.
 3. Ręcznik.
 4. Suchy prowiant , napoje.
 5. Worki foliowe , ochronne na odzież.
 6. „Ochronka” na telefon.
 7. Dobry humor!!!
Koszt spływu:

Wpłatę w kwocie 130pln/osobę proszę wnosić z podaniem imion i nazwisk osób których dotyczy wpłata, do dnia 04.07.2022r. W gotówce do Pana Mariusza w Biurze Obsługi Studenta Filii SAN w Szczecinku lub w Sekretariacie ZON - Pani Bożena lub Sławek, ul. Artyleryjska 9 w Szczecinku / dawna szkoła budowlana/. Wpłaty przelewem można kierować na konto Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego z dopiskiem imiona i nazwiska osób których dotyczy wpłata.

Konto bankowe: Bank Spółdzielczy w Jastrowiu
Nr rachunku : 97 8935 0009 1300 4523 2000 0010

Oferta łączona z SAN Łódź

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!