Społeczna Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

KOMUNIKAT REKTORA DLA STUDENTÓW STUDIÓW STACJONARNYCH I NIESTACJONARNYCH Z DN. 30.03.2022

W związku z poprawą sytuacji epidemicznej JM Rektor Społecznej Akademii Nauk podejmuje decyzję o zmianie formy prowadzenia zajęć dla Studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, które począwszy od dnia 25.04.2022 r. będą realizowane w trybie hybrydowym.

Od powyższego terminu Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych będą realizować wszystkie zajęcia dydaktyczne, laboratoryjne, ćwiczeniowe i projektowe w kontakcie bezpośrednim na Uczelni, natomiast wykłady i konwersatoria on-line poprzez platformę MS-Teams zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem zajęć.

Słuchacze studiów podyplomowych realizują zajęcia zgodnie z ustalonym planem zajęć.

W związku z tym do 24.04.2022 r. wszystkie zajęcia odbywać się będą na platformie TEAMS. Nie dotyczy to kierunków medycznych.

Ze względu na dynamiczną sytuację prosimy na bieżąco sprawdzać komunikaty na stronie Uczelni.

Oferta łączona z SAN Łódź

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!