Społeczna Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Komunikat Rektora w sprawie kontynuacji kształcenia w trybie zdalnym w roku akademickim 2020/2021

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci i Pracownicy,
w związku ze zbliżającym się rozpoczęciem semestru letniego pragnę poinformować iż, z uwagi na utrzymanie ograniczeń wprowadzonych przez rząd w zakresie kształcenia na uczelniach wyższych oraz wprowadzenie innych ograniczeń związanych z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce tryb zdalny prowadzenia zajęć dydaktycznych zostaje przedłużony do dn. 9 kwietnia 2021 r., z wyjątkiem bardzo niewielkiej liczby zajęć praktycznych na wybranych kierunkach medycznych.

Jednocześnie w związku z kontynuacją kształcenia on-line, władze uczelni postanowiły obniżyć o 50 zł czesne wszystkim studentom studiów I, II stopnia i jednolitych magisterskich. Rekompensata w czesnym będzie naliczona automatycznie w miesiącach od marca 2021 do kwietnia 2021.

W przypadku poprawy sytuacji epidemicznej oraz łagodzenia ograniczeń rządowych organizacja kształcenia w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 może ulec zmianie, która pozwoli na stopniowe przywracanie zajęć stacjonarnych oraz hybrydowych.

Komunikat Rektora w sprawie kontynuacji kształcenia w trybie zdalnym w roku akademickim 2020/2021

Oferta łączona z SAN Łódź

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!