Społeczna Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Jak złożyć dokumenty w czasie pandemii koronawirusa?

Drodzy Kandydaci!
Ze względu na panującą sytuację epidemiczną w kraju spowodowaną COVID-19 oraz w trosce o Wasze bezpieczeństwo każdego Kandydata prosimy o indywidualne umówienie się telefonicznie lub e-mailowo na wizytę w Biurze Rekrutacji. Pozwoli uniknąć kolejek i gromadzenia się interesantów w budynkach uczelni.

Jednocześnie przypominamy, że na studia w SAN zapisujecie się poprzez założenie konta rekrutacyjnego na stronie www.e-rekrutacja.san.edu.pl.

Dane kontaktowe do rezerwacji wizyty:
telefon: 94 72 20 360 lub 608 017 300
e-mail: szczecinek@san.edu.pl

Oferta łączona z SAN Łódź

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!