Społeczna Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Relacja ze spływu kajakowego Społecznej Akademii Nauk i Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego


Relacja ze spływu

Nie było łatwo!!
Na starcie spływu, który odbył się 16 czerwca rzeką Gwdą stanęło 59 załóg co daje 121 osób w tym 3 załogi 3- osobowe. Tak licznego spływu jeszcze nie było w naszej historii.
Pogoda dopisała jak zawsze. Piękna przyroda otaczająca rzekę, piękne ciemnobłękitne ważki i towarzyszące na trasie ptaki dostarczały wiele relaksu. Uśmiech na twarzach uczestników i radość dzieci / choć były ciężkie chwile/ sprawiały, że wszyscy bawili się wspaniale. Trasa okazała się ciężka szczególnie na ostatnim odcinku przed elektrownią w Domyślu. Czekały na uczestników zwalone drzewa, tamy na rzece, kilkakrotne przenoski kajaków, a długość trasy, "niespodziewanie" wyniosła 25km. Przerwa śniadaniowa przy elektrowni w Gołębiewie pozwoliła nabrać sił przed kolejnym odcinkiem, nie obyło się bez wywrotek. Na szczęście woda w rzece jest już ciepła, więc tragedii nie było, pozostają tylko mokre ubrania i miłe wspomnienia. Straty: to jedno połamane wiosło. Cała ekipa szczęśliwie dobrnęła do końca, niestety zabrakło sił na realizację gier i zabaw oraz tradycyjnego przeciągania liny.
Dziękujemy firmie PKS Szczecinek za sprawnie przeprowadzony transport uczestników oraz firmie UMIPOL za smaczne posiłki. Ratownikom dziękujemy za pomoc w trudnych sytuacjach na rzece, na szczęście ciężkich wypadków nie zanotowaliśmy.
Do zobaczenia na kolejnym spływie.

Sławek Elegańczyk

Ps. Serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji Beacie Piątkiewicz, Edkowi Szyszowi , Gabrieli Pestka z Dziekanatu WZ SAN w Szczecinku, Piotrowi Kleszyńskiemu, Tomaszowi Kisale oraz wszystkim, którzy wspomogli organizację imprezy.

 • Relacja ze spływu kajakowego
 • Relacja ze spływu kajakowego
 • Relacja ze spływu kajakowego
 • Relacja ze spływu kajakowego
 • Relacja ze spływu kajakowego
 • Relacja ze spływu kajakowego
 • Relacja ze spływu kajakowego
 • Relacja ze spływu kajakowego
 • Relacja ze spływu kajakowego
 • Relacja ze spływu kajakowego
 • Relacja ze spływu kajakowego

Oferta łączona z SAN Łódź

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!