Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, miesiąc urodzenia zapisany dwucyfrowo + pierwsza mała litera imienia matki zapisana małą literą np. 8406p

×

System e-learningowy

Studia on-line z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość przeznaczone są dla ludzi w każdym wieku. Stwarzają one możliwości poszerzenia wiedzy, horyzontów, realizację marzeń odkładanych z powodu nadmiaru obowiązków.


Każdy z naszych Studentów otrzymuje indywidualne, wygenerowane hasło i login które umożliwiają dostęp do treści edukacyjnych zamieszczonych w Internecie. Studenci systemu e-learningowego mają obowiązek logowania się na platformie internetowej i brania czynnego udziału na forach internetowym oraz czatach prowadzonych przez wykładowcę. Na forach wykładowca moderuje dyskusje studentów dotyczące przerabianego aktualnie materiału. Praca na forach jest przez wykładowców oceniana i odpowiednio punktowana. Czaty z wykładowcami mają charakter konsultacji i prowadzone są w sposób synchroniczny (wykładowca i student pracują w sieci w tym samym czasie) w terminach wcześniej ustalonych z grupą. Wykładowcy przeprowadzają zaliczenia oraz egzaminy w czasie zjazdów sesyjnych.


Materiały do studiowania dostępne są na stworzonej specjalnie dla Studentów Polskiej Akademii Otwartej platformie edukacyjnej. Są one tak skonstruowane, aby można było uczyć się samemu w domu przy pomocnej opiece prowadzącego.


Treść przedmiotu jest podzielona na moduły. Stanowią one podstawowe źródło wiedzy z danego przedmiotu i zastępują materiał z tradycyjnych wykładów. Każdy moduł kończy się testem samosprawdzającym wiedzę Studenta lub zadaniami/pytaniami do rozwiązania, które będą pomocne w przygotowaniach do egzaminów/zaliczeń. Nauczanie przebiega w optymalnych dla Studenta warunkach i indywidualizuje tempo uczenia się.


Pomoc techniczna

mgr inż. Miłosz Pisarczyk
mgr inż. Dawid Klimczak

(42) 664 66 61
e-mail: pomoc.techniczna@pao.pl

Adres:
Polska Akademia Otwarta
Społeczna Akademia Nauk
ul. Sienkiewicza 9
90-113 Łódź
Polska

Przy zgłoszeniu proszę podać:

  • Imię i Nazwisko

  • Nazwę użytkownika

  • Przedmiot, w którym występuje problem

  • Rodzaj problemu

  • Numer telefonu kontaktowego

W godzinach 9.00 - 17.00
(W innych godzinach pod wskazanym numerem telefony działa automat zgłoszeniowy.)

platforma.pao.pl

Oferta łączona z SAN Łódź

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!