Społeczna Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Płyniemy!!!


Płyniemy!!!

ZAPRASZAMY na coroczny spływ kajakowy organizowany przez Wydział Zamiejscowy Społecznej Akademii Nauk w Szczecinku i Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego rzeką Gwdą.

Termin:

16.06.2018r. / sobota/ godz. 8.30 – zbiórka.
ul. Mickiewicza 2, przed siedzibą PS – jak co roku.
Wyjazd autokarami do Gwdy Wielkiej na plażę - 8.45h

Trasa:

Instruktaż udzielony przez Ratowników i wodowanie kajaków – plaża przy pomniku Jana Pawła II – godz. 9.45.
Wpływamy w ujście rzeki Gwdy ok. 200m od plaży i przepływamy przez wioskę Gwdę , przy pierwszym moście po prawej – sklep – ostatnia okazja na zakupy. Dalej płyniemy przez Jeleni Ruczaj obok Leśniczówki aż dopływamy do małej malowniczej polanki przy elektrowni Gołębiewo / Klepacz/. Tutaj przerwa na śniadanie, które przywiezie nam Firma UMIPOL.

Po godzinnym obfitym śniadanku przenosimy kajaki 30m i płyniemy dalej mijając ujście/ po prawej/ rzeki Osoki, dopływamy do zabudowań wsi Lubnica. Wpływamy na rozlewisko Gwdy, na końcu którego jest tama. Po prawej stronie dobijamy do brzegu, wyciągamy kajaki z wody. Jesteśmy na polu namiotowym, gdzie urządzamy piknik – Firma UMIPOL / prosiaczek /, gry i zabawy. Szykujcie ekipę do przeciągania liny. Odbędzie się również pasowanie na kajakarza z certyfikatem Starosty i Koordynatora WZ SAN. / przy okazji rozdamy certyfikaty osobom, które nie odebrały po zeszłorocznym spływie/. Ok. godziny 18.00 przyjadą po nas autokary – powrót do Szczecinka.

Co zabrać:
  1. Klapki lub sandały lub obuwie kajakarskie gumowe, obuwie sportowe.
  2. Spodnie długie, kurtkę lekką na wypadek deszczu
  3. Worek zabezpieczający dokumenty, telefon / szczelny/, worek na zapasową odzież
  4. Okulary przeciwsłoneczne
  5. NAPOJE
  6. Dobry humor – oczywiście
  7. Znajomych jak zapłacą.
Warunki uczestnictwa:

W spływie biorą udział osoby pełnoletnie. Dzieci tylko w kajaku pod opieką rodziców lub opiekunów. Istnieje możliwość ulokowania małego dziecka w kajaku z rodzicami / 3 osobowy / po zamontowaniu dodatkowego siedziska. Dysponujemy 8 siedziskami.

Opłata za udział w spływie wynosi 50zł. Tak niska cena jest możliwa tylko dzięki dopłatom Stowarzyszenia PS i Wydziału SAN.

Dysponujemy 80 miejscami. O udziale w spływie decyduje kolejność wpłat, które można dokonać w Dziekanacie Wydziału Zamiejscowego SAN w Szczecinku przy ul. Kościuszki 47-49 lub u Beaty Piątkiewicz w Powiatowym Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior . Można dokonać przelewu na konto Stowarzyszenia PS.

Nr konta: 97893500091300452320000010

z podaniem imion i nazwisk osób.

Ostateczny termin zapisów to 11.06.2018r., chyba że zabraknie miejsc.

ZAPRASZAM
Sławek Elegańczyk
606881644

Oferta łączona z SAN Łódź

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!