Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Prestiżowa Nagroda BCC dla Społecznej Akademii Nauk

24 stycznia 2015 roku prof. dr hab. Roman Patora odebrał w Warszawie nagrodę przyznaną Społecznej Akademii Nauk przez Business Centre Club – Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. To już kolejne wyróżnienie BCC, które otrzymała SAN. Pierwszy Diament Uczelnia otrzymała w 2012 roku.

Business Centre Club przyznaje prestiżowe wyróżnienia od 1991 roku. Dostają je firmy oraz ich szefowie, którzy w swojej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe. Możliwość ubiegania się o Diament jest przywilejem Laureatów Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, którzy utrzymują wysoką pozycję na rynku.

W kolejnej edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu, Jury brało pod uwagę nie tylko konkurencyjność branży i osiągane na jej tle wyniki, ale również jakość i nowoczesność produktów, poziom oferowanych usług oraz zaangażowanie w działalność marketingową.

  • Prestiżowa Nagroda BCC dla Społecznej Akademii Nauk
  • Prestiżowa Nagroda BCC dla Społecznej Akademii Nauk
  • Prestiżowa Nagroda BCC dla Społecznej Akademii Nauk
  • Prestiżowa Nagroda BCC dla Społecznej Akademii Nauk
  • Prestiżowa Nagroda BCC dla Społecznej Akademii Nauk

Oferta łączona z SAN Łódź

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!